mgr Eleonora Witucka

psycholog, psychoterapeuta
telefon (+48)  517 329 649

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z kilkunastoletnim doświadczeniem klinicznym.
Zdobywałam je prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową min. w NZOZ Feniks w Sosnowcu, Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu, Ośrodku Terapeutycznym „Syriusz” w Żorach, Centrum Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej „DilMed”
w Katowicach.
Szczególnie ważnym doświadczeniem zawodowym był dla mnie staż (360h) w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości 7F w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Podczas którego miałam możliwość współpracy i wymiany doświadczeń z wybitnymi specjalistami z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej zaburzeń osobowości.
Ukończyłam całościowe, czteroletnie  szkolenie do Certyfikatu Psychoterapeuty atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, którego jestem członkiem.
Uważam, że wykonywany przeze mnie zawód zobowiązuje do stałego rozwoju dlatego też stale uczestniczę w superwizjach, konferencjach i seminariach naukowych oraz spotkaniach dyskusyjnych. Dzięki czemu mam stały dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie psychoterapii.
Pracuję w nurcie psychodynamicznym, który, po wielu doświadczeniach z innymi podejściami, uważam za najpełniej wyjaśniający złożoną naturę człowieka.

<<< powrót